طلافروشی های ارومیه

لیست طلافروشی های ارومیه بازار طلافروشان ارومیه

فروش طلا و جواهرات در بسیاری از مراکز خرید و پاساژهای ارومیه انجام می شود اما چندین بازار طلا در ارومیه هستند که از معروفترین مراکز خرید و فروش طلا به حساب می آیند.

بازار طلافروشی بازار بزرگ:

این بازار که یکی از بزرگترین مراکز خرید و فروش طلا در ارومیه می باشد در مرکز بازار بزرگ ارومیه(بازار قدیمی ارومیه) قرار دارد. بازار بزرگ ارومیه در خیابان امام قرار دارد.این بازار زرگران که قسمتی از بازار بزرگ را تشکیل می دهد به راسته زرگران و طلافروشان مشهور است که در این راسته دهها مغازه کوچک و بزرگ هست که به کار خرید و فروش طلا و جواهرات می پردازند.

بازار طلافروشان قهوه قاباغی

بازار طلافروشان قهوه قاباغی این بازار که یکی از قدیمی ترین بازار های ارومیه می باشد در خیابان فرهنگیان ارومیه قرار دارد.و چندین پاساژ در این خیابان وجود دارند که به کار زرگری و طلافروشی مشغولند.

بازار طلافروشان پاساژ پارک ارومیه:

یکی دیگر از مراکز معروف در خرید و فروش طلا مجتمع تجاری پارک می باشد. این مجتمع در خیابان امام و روبروی بازار بزرگ قرار دارد. این مجتمع که در چندین طبقه می باشد زیر زمین و طبقه اول مخصوص طلافروشان و زرگران می باشد.در طبقه زیر زمین این مجتمع زرگری معروف تخت جمشید قرار دارد.

طلافروشان خیابان امام ارومیه

در این خیابان که یکی از خیابان اصلی ارومیه می باشد زرگران و جواهر فروشان معروفی را میبینید که به صورت پراکنده در این خیابان به زرگری و جواهر فروشی و طلافروشی مشغولند.

بهترین مکان برای تبلیغ شما:

اگر شما به کار زرگری ،طلافروشی ،جواهر فروشی در ارومیه مشغول هستید بهترین مکان برای تبلیغ شما این صفحه است کافیست با ما تماس بگیرید تا شما نیز در نتایج اول گوگل قرار بگیرید. کارشناسان ارومیه تبلیغ مشاور شما در تبلیغات در اینترنت خواهند بود و با ارائه بهترین راهکار در این امر شما را به بهترین نتایج خواهند رساند. یکی از سوالات که در ذهن صاحبان کسب و کار وجود دارد این است: آیا تبلیغات اینترنتی باعث افزایش فروش می شود؟؟ با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما با ارئه نمونه های موفق در شهر ارومیه که با تبلیغات اینترنتی به موفقیت های چشمگیری رسیدند آشنا کنند و به همه سوالات شما پاسخ دهند. شماره های تماس ارومیه تبلیغ: 04433853058 09196744481

برخی از زرگران ارومیه: بورس طلا و جواهر عزیزی -طلا و جواهرات احمدزاده- زرگری تخت جمشید -طلاسازی عارف -طلا و جواهری ملت- بورس سکە رامین -تعمیر و آبکاری طلا و نقره -جواهری و طلا فروشی عصمتی- طلای آرین - طلا و جواهر آریاطلا -طلاسازی و تعمیرات طلا مهدی - آبکاری و تعمیرات طلای زردآب -طلا سازی اعتماد - بورس سکه اسدپور -طلا و جواهری کریم پور- زرگری محمد فتاحی - طلافروشی فریاد -طلای سیلوانا -کارگاه آذرین طلا - بورس طلا و جواهر بهمن ناطقیان- طلا سازی عرشیا - بورس طلای طاهری -بورس سکه هما -زرگری صفرزاده- طلا و جواهری نوری کلمات کلیدی: لیست طلافروشی های ارومیه،بهترین طلافروشی های ارومیه،بهترین زرگران ارومیه،بهترین زرگری درارومیه،بهترین طلافروشی ارومیه،زرگری های خیابان امام ارومیه،زرگری های پاساژ پارک ارومیه،زرگری های قهوه قاباغی ارومیه،آدرس طلافروشی های ارومیه،شماره طلافروشی های ارومیه، تلگرام طلافروشی های ارومیه،آدرس طلا فروشان ارومیه،آموزش طلاسازی ارومیه،آموزش طلاسازی در ارومیه،آموزش طلا و جواهر سازی در ارومیه،آموزش طلا و جواهر سازی ارومیه،آموزش طلاسازی در ارومیه،آموزشگاه طلا در ارومیه،اتحادیه طلا در ارومیه،اتحادیه طلافروشان ارومیه،اتحادیه طلافروشان در ارومیه،جواهرفروشی ارومیه،بازار طلای ارومیه،تلفن طلافروشی ارومیه،تلفن طلافروشی های ارومیه،جواهر فروشی در ارومیه،جواهر فروشی های ارومیه،زرگری ارومیه،سایت اتحادیه طلا در ارومیه،طلاسازی ارومیه،طلا شیک ارومیه،طلافروشان ارومیه،طلافروشی ارومیه،طلافروشان قهوه قاباغی ارومیه،طلافروشان مجتمع جلالی ارومیه،مجتمع زرگران جلالی ارومیه،مجتمع زرگری جلالی ارومیه،