044-33436757

044-33436758

ارومیه اول خیابان ورزش ساختمان سلامت کلینک پوست مو زیبایی دکتر غفوری فر

اطلاعات تماس

دکتر حسن غفوری فر

- متخصص پوست مو زیبایی

- نظام پزشکی :60760

- لیزر ( موهای زاید ، خال ، چین و چروک )

کلینیک پوست مو زیبایی

به کلینیک پوست مو زیبایی دکتر حسن غفوری فر خوش آمدید

ما مفتخریم که در محیطی آرام و دلنشین و با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا و تیم پزشکی جوان و با مهارت در زمینه پیشگیری ، تشخیص و درمان بیماریهای پوستی و جوانسازی پوست بهترین خدمات را در این زمینه ارائه نماییم.کلینیک پوست مو زیبایی دکتر غفوری فر یکی از معتبرترین مراکز در زمینه کاشت مو در ارومیه و استان آذربایجانغربی می باشد. کاشت موی طبیعی قابل رشد،لیزر موهای زاید ،لیزر خال، لیزر چین و چروک، جراحی خال ،جراحی ناخن ، جراحی زگیل، جراحی کیست، سرطان های پوست،درمان لک صورت، درمان جوش صورت، جراحی سر پایی پوست، پیشگیری و درمان ریزش مو، پیشگیری و درمان لک صورت، پیشگیری و درمان جوش صورت ، پیشگیری و درمان انواع حساسیت و آلرژی ها و.. خدماتی هستند که در این کلینیک انجام می پذیرد.

 

 

کاشت مو

کاشت موی طبیعی در کلینیک غفوری فر

کلینیک کاشت موی دکتر غفوری فر از سال ها پیش فعالیت تخصصی خود را در زمینه کاشت مو توسط دکتر حسن غفوری فر را آغاز نمود.در کلینیک دکتر غفوری فر صرفا متخصصین فعالیت می کنند و تمامی کاشت موها توسط خود آقای دکتر حسن غفوری فر صورت می گیرد. در کلینیک دکتر غفوری فر کاشت مو به روشهای Fit- Fut و روش ترکیبی صورت می گیرد.کلینیک پوست مو و زیبایی دکتر غفوری فر در ارومیه خیابان ورزش قرار دارد.از طریق شبکه های انماعی که در زییر معرفی شده اند می توانید به نمونه های موفق پیوند مو که توسط این کلینیک مجام شده اند را مشاهده کنید. .

در این قسمت نمونه های از کاشت مو در کلینیک پوست مو زیبایی دکتر غفوری فر که قبل و بعد از عمل کاشت مو تهیه شده اندبرای شما در سایت قرار داده ایم.

ویزیت و مشاوره:

ویزیت و مشاوره:

یکی از خدمات ارائه شده در کلینیک زیبایی پوست و مو دکتر غفوری فر ویزیت و مشاوره جهت بیماریها و مراقبت از پوست و تجویز داروهای تجاری و ترکیبی جهت پیشگیری و درمان چروک و لک صورت ، جوش صورت و دیگر بیماریهای پوستی می باشد. و همچنین مشاوره جهت انجام اعمال جراحی ، پیوند مو و لیزر می باشد..

لیزر

لیزر

اگرچه بسیاری از فراورده‌های مراقبت از پوست در جوان‌سازی اعجاز می‌کنند، اما امروزه درمان با لیزر، البته تحت نظارت پزشک، نتایجی حتی شگفت‌انگیزتر را به دست می‌دهد. پزشک پوست و مو با بهره‌گیری از لیزر برای ترمیم پوست، تفاوتی چشمگیر را در ظاهر فرد ایجاد می‌کند. مزیت بارز درمان با لیزر بسیار کوتاه بودن دوره بهبود یا عدم نیاز به استراحت و نتایج طولانی مدت است. مطمئن شوید پزشک پوست و مو به پیشرفته‌ترین دستگاه‌های فن‌آوری لیزر دسترسی دارد و از تجربه کافی برای استفاده صحیح از لیزر و دستیابی به بهترین نتایج برخوردار است. کلینیک زیبایی دکتر حسن غفوری فر مجهز به جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا می باشد.

پیشگیری و درمان لک صورت

پیشگیری و درمان لک صورت

لکه های پوستی برای تمام افراد در همه سنین ممکن است بوجود بیاید. اکثر این لکه ها شامل جای جوش، زخم، تیرگی آفتاب سوختگی و لکه های بارداری و معمولا به رنگ های قهوه ای و سیاه می باشند. روش های درمانی موجود در کلینیک دکتر غفوری فرمی تواند با کمترین خطر و عوارض شما را به نتیجه دلخواه برساند.

جراحی خال

روش های مختلف برداشتن خال ها بستگی به سن بیمار، بزرگ یا کوچک بودن خال، عمق خال، و حتی مکان خال دارد. خال های مادرزادی بهتر است جراحی شوند چون عمق زیادی دارند.خال های ریز و سطحی را با لیزر و یا حتی کوتر هم می توان به صورت کامل از بین برد.

مشاوره های پوستی

این شعار همیشگی ماست که پیشگیری بهتر از درمان است که نه تنها در مورد بیماری ها بلکه مراقبت های پوستی را نیز شامل می شود. امروزه اگرچه روش های درمانی متعددی برای زیباسازی وجود داردولی مراقبت صحیح از پوست بعد از 20 سالگی می تواند نیاز تک تک شما به این روش های درمانی را کمتر کند.

درباره دکتر حسن غفوری فر

درباره دکتر حسن غفوری فر

اینجانب دکتر حسن غفوری فر در تاریخ ۱۱/۱۲/۱۳۴۸ در روستای قزلجه از توابع تسوج _شبستر متولد شده ام. از یک سالگی سلماس بزرگ شده ام ،تا دیپلم در سلماس تحصیل کرده ام ،دیپلم ریاضی گرفته ام ،در سال اخر تحصیل همزمان با دیپلم ریاضی کتابهای زیست شناسی را هم خواندم ودر رشته تجربی کنکور دادم ودر رشته پزشکی تبریز قبول شدم ورودی۱۳۶۸ .در سال ۱۳۷۵در تخصص پوست ومو ادامه تحصیل دادم ودر سال۱۳۷۹ بورد تخصصی پوست ومو دریافت نمودم ،ازسال۱۳۷۹تا۱۳۸۴ در شهر مهاباد دوست داشتنی و مردم با فرهنگ و مهماندوست مهاباد در رشته تخصصی پوست ومو ،کاشت مو ولیزر در خدمت مردم عزیز بودم واز سال۱۳۸۴تا بحال در ارومیه در خدمت مردم عزیز هستم

.

آدرس و کروکی کلینیک

آدرس و کروکی کلینیک غفوری فر

آدرس جدید کلینیک پوست مو وزیبایی دکار غفوری فر که در ادامه کروکی آن نیز قرار داده شده است به صورت زیر می باشد. آدرس جدید: ارومیه اول خیابان ورزش از طرف فلکه خیرین (والیبال) روبروی بهزیستی ساختمان پزشکان سلامت کلینیک پوست مو و زیبایی دکتر غفوری فر .

کلینیک غفوری فر در یک نگاه

کلینیک غفوری فر در یک نگاه

تماس سریع
0%
0%

0% تخفیف ویژه