044-33436757

044-33436758

ارومیه اول خیابان ورزش ساختمان سلامت کلینک پوست مو زیبایی دکتر غفوری فر

اطلاعات تماس

دکتر حسن غفوری فر

- متخصص پوست مو زیبایی

- نظام پزشکی :60760

- لیزر ( موهای زاید ، خال ، چین و چروک )

کلینیک پوست مو زیبایی

به کلینیک پوست مو زیبایی دکتر حسن غفوری فر خوش آمدید

ما مفتخریم که در محیطی آرام و دلنشین و با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا و تیم پزشکی جوان و با مهارت در زمینه پیشگیری ، تشخیص و درمان بیماریهای پوستی و جوانسازی پوست بهترین خدمات را در این زمینه ارائه نماییم.کلینیک پوست مو زیبایی دکتر غفوری فر یکی از معتبرترین مراکز در زمینه کاشت مو در ارومیه و استان آذربایجانغربی می باشد. کاشت موی طبیعی قابل رشد،لیزر موهای زاید ،لیزر خال، لیزر چین و چروک، جراحی خال ،جراحی ناخن ، جراحی زگیل، جراحی کیست، سرطان های پوست،درمان لک صورت، درمان جوش صورت، جراحی سر پایی پوست، پیشگیری و درمان ریزش مو، پیشگیری و درمان لک صورت، پیشگیری و درمان جوش صورت ، پیشگیری و درمان انواع حساسیت و آلرژی ها و.. خدماتی هستند که در این کلینیک انجام می پذیرد.

 

کلینیک تخصصی دکتر حسن غفوری فر برای اولین بار در استانهای اذربایجان غربی و کردستان لیزر درمانی و تخصصی PDL را برای ضایعات عروقی افتتاح کردند. کاربرد تخصصی این لیزر حذف خال های عروقی, همانژیوم ,خال پورت واین مادرزادی, رگهای سطحی پوست, تلانزکتازی, قرمزی روز اسه, اسکار های زخم ,استریا وترکهای حاملگی, زگیلها, پسوریازیس. میباشد.

 

 

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی:

دستگاه کربوکسی تراپی برای رفع تیرگی دور چشم ,پف زیر چشم, چاقی موضعی, استریا وپارگی پوست حاملگی در خدمت متقاضیان رفع این موارد است

رفع موهای زائد

رفع موهای زائد

برای رفع موهای زاید صورت, خط ریش وبدن واندامها از لیزرهای ALEX, DIOD ,CIPL در کلینیک تخصصی دکتر غفوری فر برای انواع پوست و مو استفاده میشود

برای رفع انواع تاتو از لیزر. Q, SWITCH استفاده میشود

کاشت مو

کاشت موی طبیعی در کلینیک غفوری فر

کلینیک کاشت موی دکتر غفوری فر از سال ها پیش فعالیت تخصصی خود را در زمینه کاشت مو توسط دکتر حسن غفوری فر را آغاز نمود.در کلینیک دکتر غفوری فر صرفا متخصصین فعالیت می کنند و تمامی کاشت موها توسط خود آقای دکتر حسن غفوری فر صورت می گیرد. برای ریزش مو وتاسی ارثی از کاشت مو به روشهای FIT, FUT, وبرای بعضی افراد از ترکیب دو روش استفاده میشود ,همچنین از PRP برای تقویت مو استفاده میشود همچنین از کلاه لیزری کم توان برای تقویت مو استفاده می شود.

در این قسمت نمونه های از کاشت مو در کلینیک پوست مو زیبایی دکتر غفوری فر که قبل و بعد از عمل کاشت مو تهیه شده اند برای شما در سایت قرار داده ایم.

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی

برای بلفاروپلاستی از جراحی سرپایی وپلاسماتراپی استفاده میشود

جوانسازی پوست

برای جوان سازی پوست از لیزر co2. Fractional, وPRP , لیفت با نخ, پلاسما تراپی, پیلینگ استفاده میشود

پیشگیری و درمان لک صورت

جای جوش

برای جای جوش از ساب سیزن, میکرونیدلینگ, پیلینگ, لیزر CO2 Fractional ,تزریق ژل ونخ استفاده میشود

رفع چروک دور چشم

برای رفع چروک دور چشم از لیزر, بلاسماتراپی, کربوکسی تراپی, تزریق بوتاکس و دیسپورت و نخ استفاده میشود

افتادگی پلک

برای افتادگی پلک وبلفارو پلاستی از جراحی سرپایی و پلاسماتراپی استفاده میشود

پیشگیری و درمان لک صورت

لکه های پوستی برای تمام افراد در همه سنین ممکن است بوجود بیاید. اکثر این لکه ها شامل جای جوش، زخم، تیرگی آفتاب سوختگی و لکه های بارداری و معمولا به رنگ های قهوه ای و سیاه می باشند. روش های درمانی موجود در کلینیک دکتر غفوری فرمی تواند با کمترین خطر و عوارض شما را به نتیجه دلخواه برساند.

جراحی خال

روش های مختلف برداشتن خال ها بستگی به سن بیمار، بزرگ یا کوچک بودن خال، عمق خال، و حتی مکان خال دارد. خال های مادرزادی بهتر است جراحی شوند چون عمق زیادی دارند.خال های ریز و سطحی را با لیزر و یا حتی کوتر هم می توان به صورت کامل از بین برد.

مشاوره های پوستی

این شعار همیشگی ماست که پیشگیری بهتر از درمان است که نه تنها در مورد بیماری ها بلکه مراقبت های پوستی را نیز شامل می شود. امروزه اگرچه روش های درمانی متعددی برای زیباسازی وجود داردولی مراقبت صحیح از پوست بعد از 20 سالگی می تواند نیاز تک تک شما به این روش های درمانی را کمتر کند.

درباره دکتر حسن غفوری فر

درباره دکتر حسن غفوری فر

اینجانب دکتر حسن غفوری فر در تاریخ ۱۱/۱۲/۱۳۴۸ در روستای قزلجه از توابع تسوج _شبستر متولد شده ام. از یک سالگی سلماس بزرگ شده ام ،تا دیپلم در سلماس تحصیل کرده ام ،دیپلم ریاضی گرفته ام ،در سال اخر تحصیل همزمان با دیپلم ریاضی کتابهای زیست شناسی را هم خواندم ودر رشته تجربی کنکور دادم ودر رشته پزشکی تبریز قبول شدم ورودی۱۳۶۸ .در سال ۱۳۷۵در تخصص پوست ومو ادامه تحصیل دادم ودر سال۱۳۷۹ بورد تخصصی پوست ومو دریافت نمودم ،ازسال۱۳۷۹تا۱۳۸۴ در شهر مهاباد دوست داشتنی و مردم با فرهنگ و مهماندوست مهاباد در رشته تخصصی پوست ومو ،کاشت مو ولیزر در خدمت مردم عزیز بودم واز سال۱۳۸۴تا بحال در ارومیه در خدمت مردم عزیز هستم

.

آدرس و کروکی کلینیک

آدرس و کروکی کلینیک غفوری فر

آدرس جدید کلینیک پوست مو وزیبایی دکار غفوری فر که در ادامه کروکی آن نیز قرار داده شده است به صورت زیر می باشد. آدرس جدید: ارومیه اول خیابان ورزش از طرف فلکه خیرین (والیبال) روبروی بهزیستی ساختمان پزشکان سلامت کلینیک پوست مو و زیبایی دکتر غفوری فر .

کلینیک غفوری فر در یک نگاه

کلینیک غفوری فر در یک نگاه

تماس سریع
0%
0%

0% تخفیف ویژه