دکتر ریما سرحدیان

لاغری موضعی و رفع سلولیت :

 در این روش با استفاده از کاویتاسیون چربی های موضعی تخریب شده و سپس از طریق اندر مولوژی و لیزر کم توان باعث لیفت پوست همان ناحیه می گردد بنابراین با مشکل شلی و افتادگی پوست مواجه نخواهید شد جلسات درمانی برحسب بیمار به فاصله 1 الی 2 هفته بوده و در بهترین حالت 1-3 سانی متر کاهش سایز در محل کار شده در هر جلسه مشاهده می گردد.

لیفتینگ صورت بدون جراحی (دابلوتراپی یا هایفوتراپی) : این روش کاملا غیر تهاجمی و تک جلسه ای می باشد یک اثر لیفتینگ فوری(که به محض کار کردن معلوم می گردد) و یک اثر لیفتینگ تاخیری (که از ماه اول شروع و تا 6 ماه به حداکثر می رسد) دارد.بهترین محدوده سنی برای این کار 30 تا 55 سال می باشددر برخی موارد که افتادگی صورت زیاد باشد 9 ماه بعد می توان درمان را تکرار کرد.اثر آن برگشت ناپذیر است اما با توجه به پروسه پیری احتمال تکرار آن با گذر سن در سالهای آتی وجود خواهد داشت

میکرونیدلینگ : در این روش با کمک وسیله ای بنام درماپن سوراخهای ریز متعددی در سطح پوست ایجاد می کند که هم به تسریع کلاژن سازی پوست کمک می کند و هم این که از طریق این سوراخها می توان میزان جذب کوکتا های مزوتراپی را تا چندین برابر افزایش داد.

موارد کاربرد:

1. جوانسازی پوست

2. رفع تیرگی ، چروک و پف دور چشم

3. لک صورت

4. ترک های ناشی از بارداری و چاقی

ژل :

ژل ترکیبی است که با پر کردن شیارها باعث رفع چروک می شود.

موارد کاربرد:

1. پرکردن خط خنده

2. حجم دهی لب

3. گونه گذاری

4. پرکردن جای زخم

5. برطرف کردن خطوط ماریونته(خطوطی که از گوشه لب به طرف پایین کشیده می شود)


 

بوتاکس

بوتاکس با فلج موقت عضلات باعث از بین رفتن چروک ناشی از  انقباض عضلانی می گردد.

موارد کاربرد:

1.      از بین بردن خطوط اخم

2.      از بین بردن خطوط افقی پیشانی

3.      از بین بردن چروک های ظریف گوشه چشم

4.      بالا بردن ابرو ها

5.      درمان تعریق بیش از حد

 

مزوتراپی

در این روش گروهی از مواد فعال بیولوژیک را به داخل پوست برای اهداف مختلفی تزریق می کنند که از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1.      درمان ریزش مو و ابرو

2.      درمان سلولیت و چاقی موضعی

3.      جوانساری پوست

4.      تیرگی دور چشم

درمان موهای زاید

در این روش طول موج مخصوصی از نور تشدید یافته از پوست عبور کرده و بر روی رنگدانه یا ملانین موجود در فولیکول مو اثر کرده و باعث از بین رفتن آن می شود.در این روش سلول های مجاور و بقیه پوست اصلا اسیب نمی بینند و فقط در چند میلی متری پوست نفوذ میکند و موهای زاید را از بین می برد.

طول دوره درمان به فاصله 25 الی 30 روز می باشد.لازم به ذکر است 25% موها ممکن است مقاوم به درمان بوده که در این صورت دوره درمان کمی طولانی تر می شود.

برداشتن خال-زگیل-میخچه و زوائد پوستی

با استفاده از روش RF جراحی بصورت سرپایی بدون درد و خونریزی می توان تمام موارد مذکور را در یک جلسه درمان کرد.

 

 

میکرودرمی
در این روش با استفاده از دستگاه میکرودرم ابریژن لایه نازکی از سلول های مرده روی پوست برداشته می شود.
موارد کاربرد:
1.      از بین بردن چروک های ریز سطحی
2.      درمان کمکی برای جای جوش
3.      کمرنگ کردن لک های سطحی
4.      افزایش دادن میزان جذب دارو های پوستی (6 الی 10 برابر)
5.      شفافیت و شادابی پوست

مشاوره های پوستی
این شعار همیشگی ماست که پیشگیری بهتر از درمان است که نه تنها در مورد بیماری ها بلکه مراقبت های پوستی را نیز شامل می شود.
امروزه اگرچه روش های درمانی متعددی برای زیباسازی وجود داردولی مراقبت صحیح از پوست بعد از 20 سالگی می تواند نیاز تک تک شما به این روش های درمانی را کمتر کند.

ساب سیژن
از این روش برای درمان اسکارهای ناشی از جوش استفاده می شود که طی چند مرحله انجام می گیرد . در ابتدا بستر اسکارها را که چسبندگی دارد  آزادسازی نموده سپس گودی ها را توسط فیلر پر کرده و پس از هم سطح سازی پوست شروع به لیزر می نماییم که با این روش معمولا 60 الی 70 درصد اسکارهای ناشی از جوش بهبودی می یابند که برای بیمار رضایتبخش می باشد.
جوانسازی دست
امروزه بسیاری از افراد از پیری زودرس دستان خود شکایت دارندکه یکی از بهترین روش ها ،جوان سازی پوست توسط میکرونیدلینگ  و سپس پرکردن سطح پشتی دست توسط فیلر می باشد که نتایج آن برای بیماران فوق العاده رضایت بخش است.
اصلاح ناهنجاری بینی توسط فیلر
در این روش افرادی که دچار ناهنجاریهای ظاهری در بینی خود می شوند چه به صورت طبیعی چه پس از رینوپلاستی(جراحی بینی) می توان به کمک فیلر این ناهنجاری ها را اصلاح نمود .مزایای این روش نسبت به رینوپلاستی این است که هزینه کمتری دارد و در صورتی که بیمار از چهره خود ناراضی باشد قابل برگشت است.
لیفت صورت با نخ
در این روش کارگذاری نخ در لایه زیرین پوست باعث رفع افتادگی و شلی پوست در ناحیه گونه ،خط خنده و زاویه فک و...می شوداین نخ ها قابل جذب است و ماندگاری آن 1 تا 2 سال می باشد و برای  افرادی که از تزریق ژل و بوتاکس برای جوانساری واهمه دارند بهترین جایگزین است.

 

تماس سریع با مطب طراحی و پشتیبانی توسط ارومیه تبلیغ